Property Sale
Sale
$240,000
To:
Sq Ft2,852DeedBook 10250, Page 1047
To:
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,540 | +2.8% |
| 2024 | $9,282 | +4.5% |
| 2023 | $8,883 | -1.9% |
| 2022 | $9,052 | +0.6% |
To:
Year Built: 2004
5 Clements Hand Court
Residential
1 Ridge View Court
Residential
2 Gander Court
Residential
3 Serene Lane
Residential
9 Clements Hand Court
Residential