Property Sale
Sale
$314,000
To:
Sq Ft3,180DeedBook 10885, Page 960
To:
Year Built: 2004
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,550 | +2.7% |
| 2024 | $11,245 | +4.4% |
| 2023 | $10,774 | +0.9% |
| 2022 | $10,680 | +0.6% |
To:
Year Built: 2004
20 Wildcat Branch Drive
Residential
2 Ragan Ridge Road
Residential
5 Turn About Lane
Residential
3 Gander Court
Residential
5 Wildcat Branch Drive
Residential