Property Sale
Sale
$377,610
To:
Sq Ft3,626DeedBook 7960, Page 1154
To:
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,866 | +2.7% |
| 2024 | $11,553 | +4.4% |
| 2023 | $11,069 | +0.9% |
| 2022 | $10,972 | +0.6% |
To:
Year Built: 2004
5 Gosling Court
Residential
17 Ragan Ridge Road
Residential
25 Log Cabin Road
Residential
1 Ragan Ridge Road
Residential
31 Log Cabin Road
Residential