Property Sale
Sale
$277,175
To:
Sq Ft2,526DeedBook 7543, Page 1682
To:
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,178 | +2.7% |
| 2024 | $8,935 | +4.4% |
| 2023 | $8,561 | +0.9% |
| 2022 | $8,486 | +0.6% |
To:
Year Built: 2004
3 Ridge View Court
Residential
1 Gatehouse Court
Residential
20 Cross Hill Road
Residential
32 Cross Hill Road
Residential
12 Goose Neck Lane
Residential