Property Sale
Sale
$345,000
To:
Sq Ft1,802DeedBook 12257, Page 925
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,183 | +2.7% |
| 2024 | $7,967 | +4.4% |
| 2023 | $7,633 | +0.9% |
| 2022 | $7,566 | +0.6% |
To:
Year Built: 1990
8 Glenn Forge Drive
Residential
8 Greystone Lane
Residential
26 Greystone Lane
Residential
4 Dayton Court
Residential
44 Brearly Drive
Residential