Skip to content

Sickler Avenue(Block 1202 Lot 73)Sicklerville, NJ 08081

Last Sale Date
Dec 10, 2008

Property Information

Block1202
Lot73
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page12

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningP
Sq Footage---
Acreage2.75

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$27,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$27,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2011$681+1.1%
2010$674+3.0%
2009$654+2.8%
2008$636+5.5%
Property History

No events match the selected filters.