Property Sale
Sale
$281,633
To:
Sq Ft2,246DeedBook 7780, Page 331
To:
Year Built: 2005
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,259 | +2.7% |
| 2024 | $9,015 | +4.4% |
| 2023 | $8,638 | +0.9% |
| 2022 | $8,562 | +0.6% |
To:
Year Built: 2005
36 Concord Blvd
Residential
76 Brearly Drive
Residential
2 Salem Court
Residential
7 Bassett Court
Residential
27 Concord Blvd
Residential