Property Sale
Sale
$86,650
To:
Sq Ft1,682DeedBook 4146, Page 576
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,446 | +2.7% |
| 2024 | $6,276 | +4.4% |
| 2023 | $6,013 | +0.9% |
| 2022 | $5,960 | +0.6% |
To:
Year Built: 1984
47 Woodhaven Way
Residential
14 Fawn Lane
Residential
2 Cobblestone Court
Residential
13 Cobblestone Court
Residential
21 Leanne Drive
Residential