Property Sale
Sale
$113,000
To:
Sq Ft1,822DeedBook 5027, Page 235
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,988 | +2.7% |
| 2024 | $6,804 | +4.4% |
| 2023 | $6,519 | +0.9% |
| 2022 | $6,462 | +0.6% |
To:
Year Built: 1987
54 Westerly Drive
Residential
28 Nashua Drive
Residential
24 Nashua Drive
Residential
42 Westerly Drive
Residential
41 Scenic View Drive
Residential