Property Built
Built
Year Built: 2008
Year Built: 2008
To:
Berlin, NJ 08009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,761 | +2.8% |
| 2024 | $10,471 | +4.5% |
| 2023 | $10,022 | +0.9% |
| 2022 | $9,932 | +0.6% |
Year Built: 2008
To:
324 Bittlewood Avenue
Residential
16 Woodcrest Court
Residential
311 Bittlewood Avenue
Residential
15 Pine Valley Road
Residential
13 Woodcrest Court
Residential