Property Sale
Sale
$262,234
To:
Sq Ft1,656DeedBook 8159, Page 416
To:
Year Built: 2006
Berlin, NJ 08009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,811 | +2.7% |
| 2024 | $8,578 | +4.4% |
| 2023 | $8,219 | +0.9% |
| 2022 | $8,147 | +0.6% |
To:
Year Built: 2006
33 Kresson Court
Residential
363 Bittlewood Avenue
Residential
25 Tavistock Drive
Residential
20 Kresson Court
Residential
13 Tavistock Drive
Residential