Skip to content

Sicklerville Road

Winslow Twp, NJ 02626

Vacant Land

Last Sale Price
$626,425
Last Sale Date
May 21, 2002

Property Information

Block2202.01
Lot13.05
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningC
Sq Footage---
Acreage0.42

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$27,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$27,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,069+2.7%
2024$1,041+4.4%
2023$997+0.9%
2022$989+0.6%
Property History

Property Sale

Sale
$626,425

To:

DeedBook 5233, Page 314