Property Sale
Sale
$215,000
To:
Sq Ft1,074DeedBook 9599, Page 781
To:
Year Built: 0980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,019 | +2.7% |
| 2024 | $3,913 | +4.4% |
| 2023 | $3,749 | +0.9% |
| 2022 | $3,716 | +0.6% |
To:
Year Built: 0980
416 Sicklerville Road
Commercial
416 Sicklerville Road
Commercial
416 Sicklerville Road
Commercial
416 Sicklerville Road
Commercial
416 Sicklerville Road
Commercial