Skip to content

25 Woodstream Drive

Atco, NJ 08004

Built 1986

Last Sale Price
$118,000
Last Sale Date
Sep 5, 2002

Property Information

Block2401.02
Lot8
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page2401

Building Details

Building Class17
Description1SF1G
Dwellings1
ZoningPR4
Sq Footage1,058
Acreage0.14

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$42,000
28%
Improvement Value:$108,100
72%
Total Assessment$150,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,607+2.8%
2024$5,452+4.6%
2023$5,214+0.9%
2022$5,166+0.6%
Property History

Property Sale

Sale
$118,000

To:

Sq Ft1,058DeedBook 5257, Page 244

Property Sale

Sale
$98,500
DeedBook 5177, Page 423

Property Sale

Sale
$83,500
DeedBook 4208, Page 314

Property Built

Built

Year Built: 1986