Skip to content

35 Cooper Folly RoadAtco, NJ 08004

Built 2000
Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 30, 2000

Property Information

Block2504
Lot7.01
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page25

Building Details

Building Class10
DescriptionCOUNTY LIBRARY
Dwellings1
ZoningPC2
Sq Footage21,116
Acreage4.67

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$135,100
6%
Improvement Value:$2,313,800
94%
Total Assessment$2,448,900

Built

Year Built: 2000