Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
New Brooklyn Road Landloc
Berlin, NJ 08009
Vacant Land
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 16, 2003
Property Information
Block2601
Lot14.02
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page26
Building Details
Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPI3
Sq Footage---
Acreage9.3
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$46,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$46,700
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,822 | +2.7% |
| 2024 | $1,774 | +4.4% |
| 2023 | $1,700 | +0.9% |
| 2022 | $1,685 | +0.6% |
Property History
No events match the selected filters.