Skip to content

Tansboro Road Landlocked(Block 2601 Lot 37)Berlin, NJ 08009

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 16, 2003

Property Information

Block2601
Lot37
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page26

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR1
Sq Footage---
Acreage2.07

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$11,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$11,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$457+2.8%
2024$444+4.4%
2023$426+0.9%
2022$422+0.6%
Property History

No events match the selected filters.