Property Sale
Sale
$247,781
To:
Sq Ft2,380DeedBook 7909, Page 1377
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,428 | +2.7% |
| 2024 | $8,206 | +4.4% |
| 2023 | $7,862 | +0.9% |
| 2022 | $7,793 | +0.6% |
To:
Year Built: 2005
3 Hemlock Lane
Residential
6 Hemlock Lane
Residential
9 Conifer Way
Residential
8 Conifer Way
Residential
30 Thousand Oak Drive
Residential