Property Sale
Sale
$221,000
To:
Sq Ft2,488DeedBook 9998, Page 1209
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,334 | +2.7% |
| 2024 | $9,087 | +9.4% |
| 2023 | $8,303 | +0.9% |
| 2022 | $8,230 | +0.6% |
To:
Year Built: 2005
5 Log Cabin Road
Residential
6 Noblemans Court
Residential
14 Duchess Drive
Residential
16 Crawford Drive
Residential
8 Kelly Drive
Residential