Property Sale
Sale
$315,000
To:
Sq Ft3,509DeedBook 9585, Page 1892
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,248 | +2.7% |
| 2024 | $11,925 | +4.4% |
| 2023 | $11,426 | +0.9% |
| 2022 | $11,326 | +0.6% |
To:
Year Built: 2006
73 Meeting House Circle
Residential
37 Beaver Dam Drive
Residential
22 Beaver Dam Drive
Residential
7 Ragan Ridge Road
Residential
172 Quiet Road
Residential