Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2010 | $1,747 | +3.0% |
| 2009 | $1,697 | +2.8% |
| 2008 | $1,650 | — |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.