Property Sale
Sale
$203,000
DeedBook 8624, Page 954
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,762 | +2.7% |
| 2024 | $6,584 | +4.4% |
| 2023 | $6,308 | +0.9% |
| 2022 | $6,253 | +0.6% |
Year Built: 2007
19 Tailor Lane
Residential
17 Tavern Lane
Residential
53 Tailor Lane
Residential
32 Candlestick Lane
Residential
15 Tavern Lane
Residential