Skip to content

Vineyard Road

Atco, NJ 08004

Vacant Land

Last Sale Price
$80,000
Last Sale Date
Mar 22, 1974

Property Information

Block3146
Lot2
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page31

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage6.47

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$24,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$24,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$948+2.7%
2024$923+4.4%
2023$885+0.9%
2022$877+0.6%
Property History

Property Sale

Sale
$80,000

To: