Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
North Route 73
Berlin, NJ 08009
Vacant Land
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 29, 2001
Property Information
Block3205
Lot3.01
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page32
Building Details
Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPC1
Sq Footage---
Acreage3
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$157,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$157,300
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,138 | +2.7% |
| 2024 | $5,976 | +4.4% |
| 2023 | $5,726 | +0.9% |
| 2022 | $5,675 | +0.6% |
Property History
No events match the selected filters.