Skip to content

Westbury Drive

Berlin, NJ 08009

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 29, 2010

Property Information

Block3901.06
Lot1
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page3901

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR3
Sq Footage---
Acreage0.55

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$3,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$129+2.9%
2024$125-94.7%
2023$2,366+0.9%
2022$2,345+0.6%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$2,650,000
DeedBook 7188, Page 1324