Property Sale
Sale
$162,960
DeedBook 4935, Page 499
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,847 | +2.8% |
| 2024 | $7,633 | +4.5% |
| 2023 | $7,303 | +0.9% |
| 2022 | $7,237 | +0.6% |
Year Built: 1998
34 Crawford Drive
Residential
5 Duke Drive
Residential
17 Duke Drive
Residential
13 Duke Drive
Residential
65 Rosalind Circle
Residential