Property Sale
Sale
$307,000
To:
Sq Ft2,058DeedBook 11612, Page 848
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,787 | +2.7% |
| 2024 | $8,555 | +4.4% |
| 2023 | $8,197 | +7.6% |
| 2022 | $7,616 | +0.6% |
To:
Year Built: 1992
14 Frosty Hollow Court
Residential
11 Jaques Court
Residential
24 Rosalind Circle
Residential
161 Orlando Drive
Residential
11 Touchstone Court
Residential