Skip to content

Norcross Road

Berlin, NJ 08009

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 20, 2013

Property Information

Block4106
Lot6
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page41

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR1
Sq Footage---
Acreage0.43

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$5,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$5,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$215+2.9%
2024$209+4.4%
2023$200+0.9%
2022$198+0.6%
Property History

No events match the selected filters.