Property Sale
Sale
$300,000
To:
Sq Ft3,456DeedBook 11325, Page 903
To:
Year Built: 2005
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,339 | +2.7% |
| 2024 | $11,040 | +4.4% |
| 2023 | $10,578 | +0.9% |
| 2022 | $10,485 | +0.6% |
To:
Year Built: 2005
112 Desilvio Drive
Residential
114 White Ash Avenue
Residential
163 Desilvio Drive
Residential
31 Red Fox Trail
Residential
125 White Cedar Drive
Residential