Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
New Brooklyn Road(Block 4601 Lot 1.02)Sicklerville, NJ 08081
Vacant Land
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 25, 2014
Property Information
Block4601
Lot1.02
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page46
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage0.57
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$2,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$2,900
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $113 | +2.6% |
| 2024 | $110 | +4.4% |
| 2023 | $106 | +0.9% |
| 2022 | $105 | +0.6% |
Property History
No events match the selected filters.