Property Sale
Sale
$271,915
To:
Sq Ft3,525DeedBook 5236, Page 142
To:
Year Built: 2002
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,122 | +2.7% |
| 2024 | $12,776 | +4.4% |
| 2023 | $12,241 | +0.9% |
| 2022 | $12,134 | +0.6% |
To:
Year Built: 2002
6 Fox Trot Court
Residential
31 Red Fox Trail
Residential
106 Desilvio Drive
Residential
114 White Ash Avenue
Residential
109 Pine Cone Court
Residential