Property Sale
Sale
$275,000
To:
Sq Ft3,400DeedBook 10530, Page 381
To:
Year Built: 2007
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,606 | +2.7% |
| 2024 | $10,326 | +4.4% |
| 2023 | $9,894 | +0.9% |
| 2022 | $9,807 | +0.6% |
To:
Year Built: 2007
115 Blue Meadow Lane
Residential
3 Red Fox Trail
Residential
11 Cardinal Lane
Residential
111 White Ash Avenue
Residential
108 Blue Meadow Lane
Residential