Property Sale
Sale
$100,000
To:
Sq Ft1,790DeedBook 4744, Page 860
To:
Year Built: 1974
Hammonton, NJ 08037
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,020 | +2.7% |
| 2024 | $6,834 | +4.4% |
| 2023 | $6,548 | +0.9% |
| 2022 | $6,491 | +0.6% |
To:
Year Built: 1974
23 East Judith Drive
Residential
47 Beebetown Road
Residential
19 Maiese Avenue
Residential
29 Mills Drive
Residential
17 Midili Drive
Residential