Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 28, 2020

Property Information

Block6701
Lot10
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page67

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR6
Sq Footage---
Acreage4.01

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$148+8.2%
2024$137+10.5%
2023$124-4.7%
2022$130+3.5%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$22,800
DeedBook 8292, Page 519