Skip to content

East Fleming Pike

Hammonton, NJ 08037

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 18, 2023

Property Information

Block6705
Lot1.03
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page67

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR6
Sq Footage---
Acreage3.37

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$39,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$39,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,553+2.7%
2024$1,512+4.4%
2023$1,449+0.9%
2022$1,436+0.6%
Property History

No events match the selected filters.