Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
Hall Street
Winslow, NJ 08095
Vacant Land
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 26, 1995
Property Information
Block7402
Lot17
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page74
Building Details
Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPC3
Sq Footage---
Acreage0.61
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$3,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,100
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $121 | +2.7% |
| 2024 | $118 | +4.4% |
| 2023 | $113 | +0.9% |
| 2022 | $112 | +0.6% |
Property History
No events match the selected filters.