Skip to content

Donio Lane(Unit QFARM)Hammonton, NJ 08037

Farm (Qualified)

Last Sale Price
$10
Last Sale Date
Jun 1, 2009

Property Information

Block7901
Lot14
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page79

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPA
Sq Footage---
Acreage11.28

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$11,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$11,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$414+6.8%
2024$388+9.7%
2023$353-4.1%
2022$368+3.7%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$22,000
DeedBook 8413, Page 1563