Property Sale
Sale
$450,000
To:
DeedBook 9274, Page 646
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2012 | $722 | +3.7% |
| 2011 | $696 | +1.1% |
| 2010 | $688 | +3.0% |
| 2009 | $668 | +2.8% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.