Property Sale
Sale
$190,000
To:
Sq Ft720DeedBook 4029, Page 683
To:
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,933 | +1.6% |
| 2024 | $1,902 | +6.4% |
| 2023 | $1,789 | +1.7% |
| 2022 | $1,759 | +2.4% |
To:
Year Built: 1938
14 E Delaware Parkway
Residential
28 W New York Avenue
Residential
26 E Hudson Avenue
Residential
421 Desoto Avenue
Residential
50 Desoto Avenue
Residential