Property Sale
Sale
$36,000
To:
Sq Ft576DeedBook 1715, Page 164
To:
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,402 | +1.6% |
| 2024 | $2,365 | +6.4% |
| 2023 | $2,223 | +1.7% |
| 2022 | $2,186 | +2.4% |
To:
Year Built: 1954
240 Birch Road
Residential
232 Pinetree Drive
Residential
117 Woodland Avenue
Residential
28 Ridgewood Avenue
Residential
68 Walnut Avenue
Residential