Property Sale
Sale
$50,000
To:
Sq Ft1,040DeedBook 2973, Page 218
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,720 | +1.6% |
| 2024 | $3,661 | +90.9% |
| 2023 | $1,918 | +1.7% |
| 2022 | $1,886 | +2.4% |
To:
Year Built: 1958
24 Texas Avenue
Residential
222 Arbor Road
Residential
1108 Delaware Avenue
Residential
224 Birch Road
Residential
8 Cedarwood Avenue
Residential