Property Sale
Sale
$62,900
To:
Sq Ft1,652DeedBook 2256, Page 200
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,514 | +1.6% |
| 2024 | $3,458 | +6.4% |
| 2023 | $3,252 | +1.7% |
| 2022 | $3,198 | +2.4% |
To:
Year Built: 1965
120 Langs Avenue
Residential
127 Village Road
Residential
135 Sheridan Drive
Residential
303 Beechwood Avenue
Residential
40 Utah Avenue
Residential