Property Sale
Sale
$350,000
To:
Sq Ft704DeedBook 4215, Page 488
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,998 | +1.6% |
| 2024 | $2,950 | +6.4% |
| 2023 | $2,774 | +1.7% |
| 2022 | $2,728 | +2.4% |
To:
Year Built: 1974
217 Oakdale Avenue
Residential
205 Cedardale Avenue
Residential
207 Broadway
Residential
311 Beechwood Avenue
Residential
120 Oakdale Avenue
Residential