Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $505 | +1.6% |
| 2024 | $497 | +6.6% |
| 2023 | $466 | +1.5% |
| 2022 | $459 | +2.8% |
Year Built: 1940
Cmhc - 19 Tabernacle
Residential
Cmhc - 18 Tabernacle
Residential
Cmhc - 12 Tabernacle
Residential
Cmhc - 36 Hand
Residential
Cmhc - 8 Tabernacle
Residential