Skip to content

349 Ranger Road Unit 3Rio Grande, NJ 08242

Last Sale Date
Jan 25, 2022

Property Information

Block410.01
Lot36.36
Qualifier---
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page4

Assessment

Land Value:$3,000
6%
Improvement Value:$50,000
94%
Total Assessment$53,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,079+1.6%
2024$1,062+13.0%
2023$940+0.0%
2022$940
Property History

Property Sale

Sale
$0