Skip to content

137 Fishing Creek Road(Unit X)Cape May, NJ 08204

Last Sale Date
Jan 15, 2020

Property Information

Block416
Lot1.02
QualifierX
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page3.11

Building Details

Building Class---
Description2S-B
Dwellings1
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage1.02

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$74,200
52%
Improvement Value:$69,500
48%
Total Assessment$143,700

Sale
$0