Property Sale
Sale
$265,000
To:
Sq Ft1,319DeedBook 3802, Page 286
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,257 | +1.5% |
| 2024 | $3,210 | +6.3% |
| 2023 | $3,019 | +1.6% |
| 2022 | $2,971 | +2.5% |
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1966
1 Deepwater Road
Residential
58 Beachhurst Drive
Residential
62 Beachhurst Drive
Residential
15 Carlton Drive
Residential
202 Apple Blossom Drive
Residential