Property Sale
Sale
$38,000
To:
Sq Ft1,655DeedBook 1415, Page 122
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,792 | +1.4% |
| 2024 | $3,738 | +6.3% |
| 2023 | $3,516 | +1.6% |
| 2022 | $3,460 | +2.5% |
To:
Year Built: 1977
217 Roseann Avenue
Residential
200 Apple Blossom Drive
Residential
4 Carlton Drive
Residential
107 Orchard Drive
Residential
106 Charles Street
Residential