Property Sale
Sale
$257,000
To:
Sq Ft1,342DeedBook 3981, Page 698
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,671 | +1.5% |
| 2024 | $3,618 | +6.3% |
| 2023 | $3,403 | +1.6% |
| 2022 | $3,349 | +2.5% |
To:
Year Built: 1969
62 Beachhurst Drive
Residential
5 Edgewater Road
Residential
1 Deepwater Road
Residential
27 Beachhurst Drive
Residential
67 Beachhurst Drive
Residential