Property Sale
Sale
$49,500
To:
Sq Ft1,056DeedBook 1552, Page 979
To:
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,573 | +1.4% |
| 2024 | $3,522 | +6.3% |
| 2023 | $3,313 | +1.6% |
| 2022 | $3,260 | +2.5% |
To:
Year Built: 1981
109 Broadway
Residential
421 James Street
Residential
103 Kechemeche Street
Residential
1c Fieldview Drive
Residential
7 Clubhouse Drive
Residential